Dětský tábor Arnegang hledá účastníky - jste to právě vy?

Vloženo: 14.4.2023 | Autor: Cehula | Zobrazeno: 519x
Do školy nám přišla prosba ohledně dětského tábora. Organizátoři, kteří s partou kamarádů pořádají tábor již několik let se potýkají s nedostatkem táborníků. Dle jejich slov z jejich dopisu citujeme: "Děti s námi vždy jezdily moc rády a hlásily se na tábor opakovaně, bohužel jak jistě víte, nejde to takto do nekonečna a mnoho dětí nám už odrostlo.Provoz tábora nechceme přerušit a tak sháníme nové táborníky, kteří by si s námi užili kousek léta." Co vy na to? Více v článku...

Jsme parta nadšenců, která spolu na tábory jezdí už léta (mnozí z nás již přes 10 let). Máme zkušenosti s dětmi nasbírané jak na táborech, tak i vlastní z domova, a někteří z nás podloženy i odborným pedagogickým vzděláním.

O děti se starají oddíloví vedoucí a praktikanti, kteří s námi jezdili jako děti, a tak, díky svým vlastním zkušenostem, velmi dobře vědí, co děti baví a jak je nadchnout pro táborový život. Na chod táborového života dohlíží osoba nejzkušenější - hlavní vedoucí.

Program tábora je týmem vedoucích a praktikantů pečlivě připravován po celý rok a řídí se převážně CELOTÁBOROVOU HROU.

Celotáborová hra probíhá každý den, kde oddíly plní nejrůznější úkoly, soutěží navzájem mezi sebou, učí se týmové spolupráci a fair play. Součástí programu jsou hry a soutěže, sportovní vyžití, koupání (samozřejmě dle počasí), výlet, táboráky, diskotéky, noční bojovka a mnohé další aktivity.

Táborová kuchyně vaří skvěle, dětem chutná, a úbytek na váze nám z minulých ročníků není znám. Táborníci mají po celý den zajištěno kvalitní stravování, pitný režim.

Pro Vaši představu o našem táboře Vám mohou napomoci fotografie z předešlých let.

Ostatní informace budou postupně uveřejňovány na těchto stránkách a při přihlášení dítěte dostanete informace mailem spolu s přihláškou na tábor.

web: https://www.arnegang.cz/

Děti na tábor bereme ty, co jsou školou povinné.

Termín tábora

30.6. - 9.7.2023