Jsou to:
z 2.A: Patricie Roubíčková, Jana Běla Nováková,Vanesa Urbanová, Leontýna Tamme, Ema Marie Vondrová, Jakub Hronec, Dariya Derelieva, Gréta Cimermanová
z 2.B: Václav Pěnička
z 2.D: Viktorie Fišerová, Tamia Franz, Jaroslav Žižka, Václav Maxmilián Urban
z 2.E: Adéla Cejnková, Nikola Demeterová, Emílie Soukupová
ze 3.A: Marek Polák,
ze 4.A: Lucie Pěničková, Mia de Melo, Sofie Holá
ze 4.B: Eliška Poláková, Veronika Továrková
a z 5.D: Viktorie Kafková
V tomto školním roce se nám společně podařilo přečíst 225 anglických knížek! Great job!
Těšíme se na všechny stávající i nové čtenáře opět v září.








