Vloženo: 22.7.2021 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 502x | Zatím neupraveno

Zaměření školy:

Škola úspěšně propojuje moderní a inovativní vyučovací metody s dobrým tradičním základem všeobecného vzdělávání. Školní vzdělávací program "Škola základ celoživotního vzdělávání" je založen na zásadě širokého všeobecného vzdělávání s možností specializace: Žáci si na 2. stupni volí rozšíření základního kmene učiva o: informatiku a výpočetní techniku, konverzaci v anglickém jazyce, sport, ekologický přírodopis nebo volí posílení vyučování českého jazyka a matematiky o další vyučovací hodinu.

Výuka jazyků:

Anglický jazyk od 1. třídy, dotace výuky anglického jazyka je 3 hodiny týdně s možností rozšíření o další hodinu anglické konverzace, druhý cizí jazyk: němčina, španělština nebo ruština v 6.-9. třídě s dotací 2 hodiny týdně

Volitelné předměty:

1.stupeň: konverzace z AJ, praktická matematika, praktická čeština, semináře z ČJ a M (příprava na gymnázium),

2.stupeň: praktické činnosti – digitální technologie, sportovní aktivity, ekologický přírodopis, výtvarný ateliér, tvůrčí psaní

Nepovinné předměty:

Čeština, matematika, anglický jazyk (určeno jako doučování a docvičování učiva)

Vybavenost školy:

Odborné učebny s interaktivními tabulemi, odborné jazykové laboratoře, IT učebny, multimediální učebna přírodopisu, multimediální kinosál s notebooky, učebna v přírodě, 2 tělocvičny, hřiště (fotbal, běžecká dráha, víceúčelové hřiště), cvičný byt, bezbariérový přístup, kvalitní hřiště pro školní družinu, keramická dílna, vybavené herny školní družiny

Součásti školy:

Školní družina (6.30-17.30), školní jídelna (výběr ze 3 jídel, z toho jedno vegetariánské)

Kroužky: