Družinové kroužky

Vloženo: 24.9.2021 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 5303x | Zatím neupraveno

Bezplatné kroužky pro děti které, navštěvují školní družinu

den

vedoucí kroužku

čas

kroužek

cíl kroužku

počet

žáků

Alice

Skřivanová

Počítačový klub

zábavné seznámení s počítačem formou školních výukových programů a her pro druháky a třeťáky

9-1. pololetí

9-2. pololetí

Kateřina

Klimešová

Jóga

jóga pro děti mladšího školního věku

není věkově omezeno

Ivana Neradová

Cvičení s obručemi

cvičení s obručemi a hudbou

není věkově omezeno

Lenka

Štěpánová

Pohybovky

sportovní a pohybové hry, rozvoj koordinace, motoriky,

spolupráce v týmu není věkově omezeno

Markéta

Vycudilíková

Tvořílci

práce s měděným nebo černým drátkem a korálky doplněný dalšími tvořivými technikami, vhodné nejen pro holky od druhé třídy

Denisa Červená

15:30- 17:00

Klub deskových her a zábavné logiky

stolní a deskové hry, rozvoj logického a strategického myšlení, pro druháky a třeťáky

Družinové kroužky

Jsou zdarma a pouze pro žáky navštěvující školní družinu.

Zapisujte se prosím elektronicky dle pokynů pouze na jeden kroužek, aby se mohlo zapsat co nejvíce dětí, kapacita je omezena. Pokud budou koncem září volná místa (informace najdete na nástěnce ve vestibulu školy)bude možné zapsat žáka na další kroužek.

Elektronický zápis bude spuštěn v pátek 15. 9. 2023 od 9:00 hod bude  na emailu:

krouzky.druzina@fzsmeziskolami.cz

napište název  kroužku , jméno a příjmení přihlášeného žáka, oddělení ŠD nebo třídu.

Po naplnění kapacity kroužku bude zápis na daný kroužek ukončen.

Emailem potvrdíme přihlášení žáka do kroužku.

( u počítačového klubu se zapisuje prvních 9 dětí na 1.pololetí, dalších 9 je na 2.pololetí)

Kroužky začínají: 3. 10. 2023

Kroužky končí: 30. 5. 2024