Společnost Levné-baterky.cz
podporuje naší školu výrobky
„Green Cell"

Zde může být i vaše logo
cehula@fzsmeziskolami.cz

Sponzoři školy

Zápis do 1. tříd

Vloženo: 22.7.2021 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 610x | Zatím neupraveno

zápis do 1. ročníku bude probíhat v tyto dny

7. 4. 2022 - 13:00 - 18:00

8.4.2022 - 13:00 - 17:00 hod.

důležité informace

- k zápisu se dostaví děti narozené mezi 1.9.2015 - 31.8.2016 v doprovodu zákonných zástupců
- přinést předepsané doklady - rodný list dítěte, občanský průkaz (pas) zákonného zástupce

bližší informace k zápisu do 1. ročníku budou zveřejněny během ledna 2022.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.