Zapsaný spolek Přátelé FZŠ Mezi Školami

Vloženo: 22.7.2021 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 3916x | Zatím neupraveno

Činnost spolku
Vítejte na stránce zapsaného spolku Přátelé FZŠ Mezi Školami

Spolek Přátelé FZŠ Mezi Školami (dále jen spolek), je dobrovolný, nepolitický a neziskový spolek rodičů, zákonných zástupců dětí a občanů ve smyslu ust. §214 a následujících, zákona č.89/2012 Sb., občanského zákoníku.

Kdo jsme
Spolek sdružuje příznivce školy, zkrátka všechny ty, kdož se zajímají o vzdělávání a výchovu, práci a rozvoj základní školy.

Hlavními cíly spolku je:

• dobrovolnou činností a pomocí svých členů pomáhat škole materiálními i finančními prostředky k zajišťování výchovné a kulturní činnosti a zlepšování prostředí v základní škole a školní družině
  • přispívat ke zlepšování prostředí školy a jejího okolí, k propagaci školy, k organizaci akcí pořádaných školou
  • spolupracovat se zřizovatelem školy, vedením a zaměstnanci školy a všemi jejími příznivci
  • seznámení rodičů a veřejnosti s výchovnými a vzdělávacími cíli a úkoly školy a úlohou rodičů při jejich naplňování
  • seznámení vedení školy s náměty, připomínkami a stížnostmi rodičů a podílení se na jejich vyřizování
  • podpora zájmových a volnočasových aktivit v základní škole i školní družině

Členství ve spolku je dobrovolné a vzniká zaplacením členského příspěvku na právě probíhající školní rok.

Dopisy rodičům

Dopis rodičům ze dne 26. října 2020 (Velikost: 35.94 kB)
Dopis rodičům ze dne 21. listopadu 2019 (Velikost: 72.16 kB)
Dopis rodičům ze dne 16. září 2021 (Velikost: 94.89 kB)